Referencie

Dobrý deň,

S prácou spoločnosti sme boli nadmieru spokojný. Bola mi odstránená cela jedna priečka a taktiež vyrezaný nový dverový otvor. Všetko to zvládli za jeden deň aj s odvezením odpadu takže byt ostal úplne čistý. Komunikácia bola na vysokej úrovni od prvého momentu a promptne bolo vyhovené všetkým mojim požiadavkám. Firmu vrelo odporúčam v budúcnosti sa obrátim iba na nich.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem!

p. Kavecký – Bratislava

Dobrý deň,

Bolo u mňa veľa majstrov, ktorí mi pomáhali prerábať byt, ale iba s jednou firmou, a to firmou pána Červenku som bola nadmieru spokojná. Prišli na čas, urobili čo mali, upratali po sebe a odviezli všetko čo odviesť mali, zaplatila som a naozaj som bola veľmi spokojná :) nemusela som po nich nič hasiť.

Vrele ODPORÚČAM !

p. Bystrá – Petržalka

Dobrý deň,

S vykonanou prácou sme veľmi spokojní.

Práce boli vykonané v stanovenom termíne, rýchlo a bez zbytočných prieťahov, s dodržaním dohodnutej ceny.

Rezy do železobetónových panelov boli vykonané podľa nášho želania, svedčili o tom aj minimálne finálne úpravy dverných otvorov, pred montážou skladacích dverí.

Prípadným záujemcom vrelo odporúčam Vaše služby.

Ing. Matejčík – Vrakuňa

Dobrý deň,

"Požiadali sme spoločnosť CE - REZ o vyrezanie panelovej priečky v bytovom dome. Pracovníci spoločnosti vykonali prácu v súlade s dohodnutými podmienkami a kritériami stanovenými statickým posudkom a v neposlednom rade tiež za akceptovateľnú cenu. Všetko bolo hotové v priebehu pár hodín bez zbytočného znečistenia, odpad odviezli na skládku.Za sebou zanechali dobrý dojem a výborný výsledok ich práce. Považujeme spoločnosť CE - REZ za spoľahlivého partnera, ktorý splní, čo sľúbil za podmienok, ku ktorým sa zaviazal. Ďakujeme."

Ing. Jaroslav Vinduška – Senica

Dobrý deň,

s prácou spoločnosti sme boli nadmieru spokojní. Prerábali sme starý panelákový byt, v ktorom bolo treba vybúrať okrem iného aj nosné steny. Práca bola vykonaná profesionálne v priebehu dvoch dní a počas celého roka, ktorý od prerábky uplynul sme nezaznamenali ani jednu sťažnosť od susedov =)

p. Račková – Karlova Ves

Dobrý deň,

Vyborna robota seriozny pristup a aj par mesiacov po odpracovani sa proaktivne staraju o zabezpecenie reviznej spravy ci opravu steny u suseda.

Firmu odporucam s odvedenou robotou ale hlavne pristupom som bol nadmieru spokojny.

p. Šuster – Bratislava

Dobrý večer pán Červenka,

bez dlhých rečí Vám vyslovujem :-) obrovskú pochvalu... urobili ste to perfektne, rýchlo, skoro žiadny prach nebol, keď sme po chvíli išli do kuchyne a pripomínali ste všetci dobre zohratý orchester :-)

Ďakujem.

p. Silvia Blahovská – Bratislava

Dobrý deň,

Bol som velmi spokojny s vasou odbornou pracou, ako aj pristupom ku mne, ako klientovi. Vyborne sa s vami komunikovalo, prvotny cenovy odhad sa nelisil od skutocnosti, presne ste dodrzali casovy harmonogram a v bytovke nebol neporiadok.

Ďakujem.

p. Setnický – Bratislava

Dobrý večer pán Červenka,

vašu prácu aj prístup môžeme hodnotiť len kladne. Po mailovej komunikácii sme dohodli veľmi rýchlo termín, ktorý nám vyhovoval.

Práca bola vykonaná veľmi profesionálne, rýchlo a čisto. Ak by som v budúcnosti potrebovala služby, ktoré poskytujete, určite by som si vybrala vašu firmu. Odporúčam vás všetkým zákazníkom :)

Pekný večer

p. Mokošová – Bratislava

Dobrý deň,

S firmou pána Červenku mám v tejto oblasti zatiaľ najlepšiu skúsenosť. Veľmi si zakladám na profesionalite, dodržiavaní termínu, rozpočtu a čestnom jednaní. Pán Červenka tieto očakávania naplnil dokonale. Na prvý kontaktný mail odpovedal hneď na druhý deň a na ďalší prišiel na obhliadku. V daný týždeň zabezpečil svojho overeného statika, aby práce prebehli, ako majú. Ten dôkladne preskúmal, ako je stena na búranie riešená a čo je potrebné vykonať na overenie predpokladov. Pán Červenka a jeho kolegovia pracovali veľmi profesionálne, podlahy a iné miesta najprv dôkladne pozakrývali, aby ochránili interiér. Títo mladí, výkonní odborníci boli vtipný a zohraný tím, s akým je radosť pracovať. Všetko ochotne vysvetlili a volili najlepšie alternatívy jednotlivých krokov búrania. A keď som sa po niekoľkých hodinách - v deň mojich narodenín - vrátila do domu, dostala som od nich úžasný dar – veľká stena bola preč, odpad vynesený a na zemi bolo tak čisto, že som nechcela veriť, že pred pár hodinami tam boli robené búracie práce. A veľmi staré dvere na moje želanie majstrovsky opatrne vybrali bez ujmy zo steny a odložili na bezpečné miesto. Sú to skrátka páni Majstri, ktorí robia svoju neľahkú a zodpovednú prácu s radosťou a s úsmevom na tvári.

p. Mihajilovicová – Šenkvice

Dobrý deň,

s prácou spoločnosti CE-REZ som bol nad mieru spokojný. Od prvého kontaktu prebiehala rýchla komunikácia. Nakoľko som robil zásah do nosného panelu, dostal som aj všetky potrebné informácie ako postupovať na Stavebnom úrade. Boli mi poskytnuté aj ďalšie užitočné kontakty (statik, revízny technik).

Počas realizácie bol dodržaný dohodnutý termín, cena a práca vo vysokej kvalite.

Na základe týchto skúseností som už viac krát odporučil pána Červenku svojim priateľom.

Ďakujem

Ing. Marián Mašeja – Bratislava